Profesor Ts. Dr. Kamal bin Yusoh
Profesor Ts. Dr. Kamal bin YusohPengarah (VK7)kamal@ump.edu.my
Ir. Ts. Dr. Nurhidayah binti Azmy
Ir. Ts. Dr. Nurhidayah binti AzmyTimbalan Pengarah Unit Akreditasi dan Pematuhan Akademik (UAPA)hidayahba@ump.edu.my
DR. NORAM IRWAN BIN RAMLI
DR. NORAM IRWAN BIN RAMLITimbalan Pengarah Unit Inovasi dan Amalan Terbaik (UIAT)noram@ump.edu.my

Administrative

Puan Zuryaty binti Zol
Puan Zuryaty binti ZolEksekutif Kanan Unit Inovasi dan Amalan Terbaik (UIAT)zuryaty@ump.edy.my
Cik Lily Azwaty binti Ab Latip
Cik Lily Azwaty binti Ab LatipEksekutif Kanan Unit Akreditasi dan Pematuhan Akademik (UAPA)lily@ump.edy.my
Puan Ain Mariena binti ZakariaEkskekutif Teknologi Maklumatainmariena@ump.edy.my
Puan Ami Nurulfaiz binti Ami Ruddin
Puan Ami Nurulfaiz binti Ami RuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)amiez@ump.edy.my
Encik Azizul bin Zainun
Encik Azizul bin ZainunPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)azizul@ump.edy.my
Cik Nur Azian binti Rapah
Cik Nur Azian binti RapahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)azianrapah@ump.edy.my
Puan Norshafika binti Razam ShahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norshafika@ump.edy.my