Profesor Ts. Dr. Kamal bin Yusoh
Profesor Ts. Dr. Kamal bin YusohPengarah (VK7)kamal@ump.edu.my
Ir. Ts. Dr. Nurhidayah binti Azmy
Ir. Ts. Dr. Nurhidayah binti AzmyTimbalan Pengarah (Unit Inovasi & Amalan Terbaik)hidayahba@ump.edu.my
Ts. Dr. Azri bin Alias
Ts. Dr. Azri bin AliasTimbalan Pengarah (Unit Akreditasi & Pematuhan Terbaik)azriba@ump.edu.my

Administrative

Puan Zuryaty binti Zol
Puan Zuryaty binti ZolEksekutif Kanan
(Unit Inovasi & Amalan Terbaik)
zuryaty@ump.edy.my
Cik Lily Azwaty binti Ab Latip
Cik Lily Azwaty binti Ab LatipEksekutif Kanan
(Unit Akreditasi & Pematuhan Akademik)
lily@ump.edy.my
Puan Ain Mariena binti ZakariaEkskekutif Teknologi Maklumatainmariena@ump.edy.my
Puan Wan Nafisah binti Wan Ibrahim
Puan Wan Nafisah binti Wan IbrahimSetiausaha Pejabat (Tel : 09-424 5470)nafisah@ump.edy.my
Puan Ami Nurulfaiz binti Ami Ruddin
Puan Ami Nurulfaiz binti Ami RuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)amiez@ump.edy.my
Encik Azizul bin Zainun
Encik Azizul bin ZainunPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)azizul@ump.edy.my
Puan Husnol Hotimah binti Serihad
Puan Husnol Hotimah binti SerihadPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)husnolh@ump.edy.my
Puan Nur Nasyahidah binti Shaarin
Puan Nur Nasyahidah binti ShaarinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nasyahidah@ump.edy.my